relaksoni trupin dhe shpirtin tuaj

Hyni në zonën tonë të Wellness, ku qetësia ju pret pas një dite emocionuese duke eksploruar mrekullitë e Himarës. Këtu, të ftuarit tanë mund të çlodhen, të rivitalizohen dhe të përqafojnë një ndjenjë lumturie të pastër në mes të luksit.

Relakso veten në një strehë paqeje dhe rehatie, ku çdo detaj është projektuar me përpikëri për të siguruar relaksimin tuaj të plotë.

Relakso veten në rehati

Rivitalizohu në botën tonë të relaksit. Përjetoni fuqinë transformuese të saunës sonë, zonës së bukurisë, dusheve skoceze dhe emocionale dhe masazheve ndërsa përqafoni një ndjenjë të rinovuar mirëqenieje dhe paqeje të brendshme. Lejoni ekipin tonë të përkushtuar të ushqejë shqisat tuaja dhe të krijojë një udhëtim të paharrueshëm mirëqenieje për ju që ta vlerësoni.

Hyni në oazin qetësues të saunës sonë, ku nxehtësia e butë ju mbështjell, duke çliruar tensionin dhe duke nxitur relaksim të thellë. Merrni përfitimet detoksifikuese ndërsa trupi juaj relaksohet dhe shqisat tuaja gjejnë paqe në atmosferën qetësuese.

Përmirësoni shkëlqimin tuaj natytral në zonën tonë të bukurisë . Shijoni trajtime të personalizuara, duke përfshirë facials me porosi, mbështjellës trupi rivitalizues dhe seanca transformuese. Ndjehuni plotësisht të transformuar dhe të rinovuar.

Përjetoni dushet tona unike skoceze dhe emocionale . Rigjallëroni trupin tuaj me kaskada ujore rivitalizuese, temperatura të alternuara dhe jets qetësues. Kaloni në ambientet e dushit Emocional për qetësi të thellë dhe ekuilibër emocional.

Përjetoni relaksim dhe lumturi me masazhatorët tanë ekspertë. Zgjidhni nga një shumëllojshmëri teknikash masazhi të përshtatura, duke filluar nga masazhet qetësuese suedeze te trajtimet gjallëruese të indeve të thella. Çdo seancë është krijuar për të shkrirë tensionin, për të lehtësuar stresin dhe për të rivendosur harmoninë në trupin dhe shpirtin tuaj.

qetësoni trupin, shpirtin dhe muskujt tuaj

Estetikë
Nisni një udhëtim plotë lumturi dhe relaksimi në salonin tonë. Të dizenjuar për t’u kujdesur për çdo mysafir, stilistët tanë të përkushtuar dhe të sjellshëm do t’ju ndihmojnë të dukeni dhe të ndjeheni në më të mirën tuaj për çdo rast. Do të lini sallonin tonë duke rrezatuar besim dhe bukuri.

Zona e Fitnesit
Gjatë qëndrimit tuaj në Miamar, ne ofrojmë qasje falas në qendrën tonë të fitnesit me pajisje moderne, duke përfshirë pajisje të fundit, jastëkë stërvitje dhe topa palestre Qëndroni aktiv dhe ruani rutinën tuaj të fitnesit në një ambient të pajisur plotësisht, i krijuar për të përmbushur nevojat tuaja për stërvitje.