arratisu drejt luksit

Nuk ka pasur kurrë një kohë më të mirë për t’u larguar e për të provuar eksperienca tepër të veçanta. Surprizoni partnerin ose llastoni veten me momente të paharrueshme. E vendosur në plazhin e Livadhit, një gji befasues i Rivierës Shqiptare, ofron një akomodim luksoz e një pamje moderne të jashtme e cila shkrihet natyrshëm me natyrën përreth.

luks në flip-flops

Të bekuara nga natyra dhe deti, disa nga dhomat tona drejtohen nga uji i kristaltë i detit Jon dhe të tjerat në drejtim të Kalasë Historike të Himarës. Elegante dhe luksoze, dhomat tona janë ndërtuar për t’ju ofruar komoditetin e nevojshëm për të krijuar një qëndrim të paharrueshëm. Ju do të largoheni nga hoteli ynë duke u ndjerë të freskët dhe energjik.

relaksoni trupin dhe shpirtin tuaj

Flokët dhe kujdesi për lëkurën
Llastoje veten në një ambient relaksi të plotë. Salloni ynë i bukurisë ka diçka për çdo person. Stilistët tanë të përkushtuar do t’ju ndihmojnë të ndiheni dhe të dukeni më së miri për çdo rast.

Zona e fitnesit
Gjatë qëndrimit të tyre në MIAMAR, mysafirët kanë akses falas në Palestrën e re, të pajisur plotësisht me pajisjet më të fundit, dyshekët e stërvitjes dhe topat e palestrës.

Pishinë për të rritur dhe fëmijë
Në pjesën e përparme të hotelit tonë, do të gjeni pishinën tonë infinit të rrethuar nga palma. Pishina infinity ofron ambiente relaksuese dhe argëtuese të ndara në dy pjesë, të cilat ofrojnë gjithashtu të gjitha komoditetet e nevojshme për fëmijët.