me pamje nga Kalaja

Triple Deluxe

Dhomat e gjumit Triple Deluxe janë të mobiluara në mënyrë elegante për t’iu përshtatur pamjes së mrekullueshme panoramike të Kalasë. Çfarë mënyrë më të mirë për të shijuar një koktej të freskët në ballkonin e gjerë, të pajisur me karrige të rehatshme, ndërsa zhyteni në pamjet e mrekullueshme të malit dhe të Kështjellës që shtrihen në horizont.