me pamje nga deti

Superior Suite

Suitat tona të reja elegante Superior ofrojnë ambient luksoz, ballkone me pamje perfekte nga detit për të shijuar një pije në mbrëmje. Suitat Superior ofrojnë eksperiencën fantastike të qëndrimit në një resort veror dhe pamjen madhështore të detit. Çdo suitë ka hapësira të bollshme, e kompletuar me ambiente të brendshme luksoze dhe të kuruara në detaj. Këto suita elegante ofrojnë rehatin që të gjithë dëshirojnë, duke garantuar një qëndrim që do të mbahet mend gjatë.