me pamje nga Kalaja

Standard Deluxe

Këto dhoma gjumi standarde luksoze janë të mobiluara në mënyrë elegante për t’iu përshtatur pamjes së mrekullueshme panoramike të Kalasë. E ku ka mënyrë më të mirë për të shijuar një koktej të freskët në ballkonin e gjerë, të pajisur me karrige të rehatshme, ndërsa shijoni pamjen e mrekullueshme të malit dhe të Kështjellës që shtrihen në horizont.