me pamje nga deti

Junior Suite

Luksoze!
Suitat tona elegante Junior ofrojnë ambiente luksoze, ballkone me pamje nga deti, perfekt për të shijuar një pije në mbrëmje me pamje të mrekullueshme. Suitat Superior ofrojnë eksperiencën fantastike të qëndrimit në një resort veror me pamje të mrekullueshme nga deti. Çdo suitë me hapësira të bollshme është e kompletuar me ambiente të brendshme luksoze dhe e kuruar deri në detaj. Këto suita elegante ofrojnë rehatinë që çdokush dëshiron, duke garantuar një qëndrim që do të mbahet mend gjatë.