RRETH NESH

“Escape into
luxury “

RRETH NESH

“Escape into
luxury”

Miamar është një hotel luksoz me plazhin përballë që kërkon të ripërcaktojë përvojën tuaj të pushimeve në Shqipëri. I ndodhur në Plazhin e Livadhit, një nga plazhet më mbreselenese të bregdetit të Shqipërisë jugore, hoteli ju ofron një arkitekturë moderne luksoze në harmoni me një vendi të shenjtë natyror.

Të gjitha dhomat dhe suitat shohin ne ujërat kristalizuese të detit Jon. Dhomat bashkojnë ambientet moderne me rehatinë. Restoranti ynë modern ofron një menu bashkëkohore, e konsiderueshme për ta bërë një përvojë të veçantë për të gjithë mysafirët tanë.

Në pafundësinë e pishinave tona do te shijoni pije freskuese nga bari i plazhit.Bari ju ofron koktejle të mrekullueshme nen diell, me ujëvara private dhe pamje të mrekullueshme mbi detin Jon. I rrethuar nga gjelbërimi i pemëve ekzotike dhe pemë ulliri mesdhetare, me pamje nga gjiri piktoresk, Hoteli Miamar, së shpejti do të kthehet në tërheqjen tuaj të preferuar të plazhit. Nëse mund të menjanosh paksa veten larg plazhit të lavdishëm, ia vlen të vizitosh Kështjellën e Himarës, e cila ofron një pjesë magjepsëse dhe joshëse të historisë.