BAR NE PLAZH

“We turn drinks into a piece of art”

BAR NE PLAZH

“We turn drinks into a piece of art”

Miamar krenohet me Beach Bar me pamje nga deti, ideal per nje dreke ose nje pije ekzotike te ftohte ne atmosferen relaksuese.

RELAX, ju do te argetoheni gjate dites dhe nates me pamje nga plazhi spektakular, nderkohe qe ju sherbehet me buzeqeshje.

E gjithe menuja sherbehet ne Beach Bar dhe ne pishine.